Specjalista ds. Obsługi Sprzedaży Zagranicznej
  • Jełowa, ul. Dworcowa 8
opolskie, Jełowa, ul. Dworcowa 8, opolskie, Polska
STEGU Sp. z o.o.
16. 5. 2024

STEGU Spółka z o.o. lider w sektorze dekoracyjno – budowlanym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata do pracy do zakładu w Jełowej na stanowisko:

Od kandydata do pracy na tym stanowisku oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego,
  • bardzo dobrej znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego,
  • umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,
  • znajomość obsługi programu Comarch ERP będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta krajowego i zagranicznego,
  • przyjmowanie i weryfikacja wpływających zamówień,
  • sporządzanie zamówień wewnętrznych na podstawie zamówień od klientów,
  • współpraca z magazynem w zakresie realizacji zamówień,
  • współpraca z partnerami logistycznymi, bieżąca identyfikacja etapów realizacji zamówień,
  • archiwizacja dokumentów sprzedażowych,
  • wykonywanie czynności administracyjna – biurowych.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej,
  • współpracę na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych,
  • pakiet socjalny: dodatki urlopowe i świąteczne, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci,
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,
  • Program Poleceń Pracowniczych,
  • miłą atmosferę, gdzie razem tworzymy całość, a każdy może być sobą i dzielić się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniem, pomysłami czy pasjami.

  • Praca opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322