Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Concentrix CVG International sp. z o.o.
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa połączeń przychodzących, maili oraz czatów

  • Obsługa klientów polskojęzycznych

  • Obsługa zamówień sklepu internetowego

  • Obsługa zapytań dotyczących sklepu internetowego: udzielanie informacji związanych z ofertą zakupu, dostępnością produktów, instalacją sprzętu, przekazywanie informacji na temat promocji

  • Pomoc klientom w wypełnianiu formularzy na stronie sklepu internetowego

  • Obsługa reklamacji

  • Przyjmowanie zgłoszeń napraw urządzeń zakupionych w sklepie

  • Tworzenie zamówień

WYMAGANIA:

Nasze wymagania

  • Znajomość języka polskiego w stopniu biegłym (min. C1)

  • Umiejętność obsługi systemu operacyjnego Windows i pakietu MS Office

  • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi

  • Wysoka kultura osobista i orientacja na potrzeby klienta

  • Zainteresowanie nowymi technologiami

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy – wtedy wiele uda nam się wypracować wspólnie

OFERUJEMY:

To oferujemy

  • Elastyczne zatrudnienie - umowę zlecenie

  • Dogodny dla Ciebie grafik godzin pracy - pracujemy w systemie zmianowym od poniedziałku do soboty (w godzinach 08:00-20:00 od poniedziałku do piątku, 08:00-17:00 w soboty)

  • Szkolenie przygotowujące do pracy

  • Wiele wyzwań i ambitnych zadań

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się, dużej międzynarodowej firmie

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914