Specjalista ds. Obsługi Pacjenta
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Klient portalu Praca.pl
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

W związku z dynamicznym rozwojem naszej innowacyjnej placówki medycznej, poszukujemy osoby do zespołu zajmującego się wsparciem pacjentów zarówno w naszej aplikacji telemedycznej, jak i w naszych placówkach stacjonarnych. Nasza misja to dostarczanie proaktywnej opieki zdrowotnej, zapewniającej pacjentom łatwy dostęp do lekarzy oraz szybkie diagnozowanie i leczenie chorób.
Opis stanowiska
  • Opieka nad pacjentem w placówce:

    • Weryfikacja tożsamości pacjentów i zarządzanie wizytami w systemie
    • Rejestracja wizyt
    • Zbieranie deklaracji, dokumentacji medycznej oraz upoważnień pacjentów

  • Wsparcie pacjentów w aplikacji:

    • Pomoc w instalacji i obsłudze aplikacji
    • Informowanie o funkcjonalności aplikacji i oferowanych usługach

  • Informowanie pacjentów o ofercie:

    • Przedstawianie oferty naszej placówki oraz dostępnych usług (stacjonarnie i telemedycznie)

  • Obsługa korespondencji:

    • Przyjmowanie i zarządzanie korespondencją

Wymagania
  • Dostępność do pracy od poniedziałku do piątku, min. 20/25 godzin tygodniowo
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w sytuacjach stresowych
  • Asertywność i empatia
  • Znajomość obsługi komputera
  • Sumienność i dokładność

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w placówce medycznej z kontraktem NFZ
  • Znajomość przepisów dotyczących funkcjonowania przychodni POZ

Oferujemy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w innowacyjnym środowisku medycznym
  • Pracę w elastycznym systemie godzinowym

Dołącz do nas i wspólnie z nami dbaj o zdrowie pacjentów!

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536