Specjalista ds. obsługi maszyn CNC / nowy oddział
  • Nowy Sacz
Nowy Sącz, Nowy Sacz, Lesser Poland Voivodeship, Polska
NESTFOAM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn CNC (ploter, frezarka)
  • Wykonywanie zleceń zgodnie z dokumentacją według przygotowanych programów
  • Odpowiedzialność za narzędzia CNC
  • Dbałość o jakość wytwarzanych produktów
  • Raportowanie zużycia narzędzi i materiałów
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Opieka nad zasobami narzędziowymi obrabiarek

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na w/w stanowisku
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Chęć samodoskonalenia, inicjatywa oraz motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Dodatkowe wynagrodzenie premiowe uzależnione od efektów wykonywanej pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia stanowiskowe i specjalistyczne
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

Aplikacje prosimy przesyłać przez portal Pracuj.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

NESTFOAM Sp. z o.o. Sp. k., wiodący producent rozwiązań inżynieryjnych dla publicznego transportu zbiorowego, min. w zakresie izolacji termicznej oraz akustycznej, systemów podłogowych, systemów HVAC oraz wyłożeń wnętrz wagonów osobowych, poszukuje do swojego zespołu:

Pracownika produkcji na stanowisku: Specjalista ds. obsługi maszyn CNC

  • Praca Nowy Sącz
  • Specjalista ds. obsługi klienta Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Zakupów Nowy Sącz
  • Specjalista ds. marketingu Nowy Sącz
  • Specjalista ds. ofertowania Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Zarządzania Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Eksportu Nowy Sącz
  • Specjalista ds. transportu Nowy Sącz
  • Specjalista ds. HR Nowy Sącz
  • Specjalista ds. turystyki Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914