Specjalista ds. obsługi loterii i graczy
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.
17. 10. 2024

3241

Obowiązki

  • zarządzanie dystrybucją losów loterii pieniężnych do punktów sprzedaży oraz monitorowanie stanów magazynowych losów i rozliczeń zwrotów,
  • prowadzenie rejestru incydentów, w tym kradzieży losów,
  • przygotowywanie raportów i analiz dotyczących korekt finansowych, jak pomniejszenie lub zwiększenie prowizji z tytułu promocji, automatycznych aktywacji paczek losów oraz innych operacji finansowych,
  • zgłoszenia do urzędów celnych dotyczących zniszczenia losów oraz udział w procesie ich fizycznego zniszczenia przy współpracy podmiotów zewnętrznych,
  • wsparcie kasjera w oddziale w czasie jego nieobecności,
  • obsługę skarg, wniosków oraz reklamacji dotyczących loterii, gier liczbowych, w tym analiza i rejestrowanie zgłoszeń oraz przygotowywanie odpowiedzi.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, administracja, zarządzanie lub pokrewne),
  • biegła obsługa komputera oraz znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel i MS Word),
  • doskonała organizacja pracy własnej, umiejętność priorytetyzacji zadań,
  • odpowiedzialność, skrupulatność i sumienność,
  • otwartość na zdobywanie nowej wiedzy oraz chęć podejmowania wyzwań zawodowych,
  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

Oferujemy

  • Atrakcyjny system premiowy
  • Praca hybrydowa
  • Platforma kafeteryjna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Kursy i szkolenia
  • Preferencyjne pożyczki
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Spotkania integracyjne

Źródło: Totalizator Sportowy/Praca

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889