Specjalista ds. obsługi logistycznej (Cholerzyn)
  • Liszki
Liszki, Liszki, Małopolskie, Polska
ESA logistika Polska sp. z o.o.
19. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków
Administrowanie danymi w systemie WMS oraz kontrolowanie poprawności procesów magazynowych w systemach
Monitorowanie stanów magazynowych
Optymalizacja procesów logistycznych
Tworzenie raportów dziennych, miesięcznych itp.
Przestrzeganie przepisów i zasad BHP i p.poż
Przygotowanie oraz udział w inwentaryzacjach
Przygotowywanie dokumentów wydań i przyjęć dla kierowców
Poszukiwane kompetencje
Znajomość języka angielskiego – będzie dodatkowym atutem
Znajomość pakietu MS Office
Znajomość procesów magazynowych
Znajomość systemów magazynowych (SAP, WMS)
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Dobra organizacja pracy
Umiejętność pracy w zespole – tworzymy nowy zespół
Gotowość do pracy zmianowej (2 zmiany)
Gotowość do pracy w weekendy
Oferujemy
Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, wynagrodzenie zasadnicze + premia do 11%)
Opiekę medyczną EnelMed, opiekę prawną LexSecure, grupowe ubezpieczenie WARTA) - każdy pakiet już za 1 zł z wynagrodzenia, a pozostałą część dofinansowuje Pracodawca
Karnet sportowy Medicover Sport
Dofinansowania: wczasy pod gruszą, bonus świąteczny oraz z okazji Dnia Dziecka
Zapomogę socjalną
Kartę przedpłaconą (zasilana co miesiąc, środki na karcie możesz gromadzić i wykorzystać m.in. w kinie, teatrze, na basenie, na siłowni)
Współtworzenie nowego zespołu
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku TSL w Polsce i na świecie

  • Praca Liszki
  • Liszki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699