Specjalista ds. obsługi logistycznej
  • Cholerzyn, ul. Sportowa 2
małopolskie, Cholerzyn, ul. Sportowa 2, małopolskie, Polska
ESA logistika
3. 10. 2024

ESA logistika jest jedną z czołowych firm logistycznych reprezentowaną w czterech krajach Europy Środkowej (Czechy, Słowacja, Polska i Węgry). Obecnie ESA zatrudnia ponad 1000 osób. Na przełomie lat 2007 i 2008 strategicznym partnerem ESA logistika został Hitachi Transport System Ltd. (HTS).
Twój zakres obowiązków:

  • Administrowanie danymi w systemie WMS oraz kontrolowanie poprawności procesów magazynowych w systemach

  • Monitorowanie stanów magazynowych

  • Optymalizacja procesów logistycznych

  • Tworzenie raportów dziennych, miesięcznych itp.

  • Przestrzeganie przepisów i zasad BHP i p.poż

  • Przygotowanie oraz udział w inwentaryzacjach

  • Przygotowywanie dokumentów wydań i przyjęć dla kierowców

Poszukiwane kompetencje:

  • Znajomość języka angielskiego – będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość procesów magazynowych

  • Znajomość systemów magazynowych (SAP, WMS)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole – tworzymy nowy zespół

  • Gotowość do pracy zmianowej (2 zmiany)

  • Gotowość do pracy w weekendy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, wynagrodzenie zasadnicze + premia do 11%)

  • Opiekę medyczną EnelMed, opiekę prawną LexSecure, grupowe ubezpieczenie WARTA) - każdy pakiet już za 1 zł z wynagrodzenia, a pozostałą część dofinansowuje Pracodawca

  • Karnet sportowy Medicover Sport

  • Dofinansowania: wczasy pod gruszą, bonus świąteczny oraz z okazji Dnia Dziecka

  • Zapomogę socjalną

  • Kartę przedpłaconą (zasilana co miesiąc, środki na karcie możesz gromadzić i wykorzystać m.in. w kinie, teatrze, na basenie, na siłowni)

  • Możliwość udziału w szkoleniu przygotowawczym (możliwość delegacji)

  • Współtworzenie nowego zespołu

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku TSL w Polsce i na świecie

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521