Specjalista ds. Obsługi Kontraktów
  • Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, Polska
Grupa ENERIS
22. 5. 2024

Praca w firmie ENERIS to dla Ciebie idealna szansa na rozpoczęcie przygody w branży #ochrona środowiska. Pod okiem doświadczonych Pracowników naszej firmy weźmiesz udział w ciekawych i angażujących projektach, a także poznasz działalność firmy od środka!

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

OPIS STANOWISKA:

  • Bieżąca obsługa administracyjna powierzonych kontraktów handlowych
  • Obsługa wagi na instalacji komunalnej
  • Rejestrowanie, ważenie samochodów wjeżdżających i wyjeżdżających z terenu firmy
  • Wprowadzanie danych do systemu wagowego
  • Kontrola dokumentów, weryfikacja dostaw od Klientów
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w firmie
  • Obsługa BDO

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku w branży odpadowej lub pokrewnej - będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość pakietu MS Office i obsługa urządzeń biurowych
  • Umiejętności komunikacyjne, otwartość na współpracę
  • Odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w największej polskiej firmie z branży ochrony środowiska
  • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy
  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy i know how
  • Różnorodny pakiet benefitów, a w nim: bezpłatna prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe, świadczenia świąteczne, dopłaty do wypoczynku dla Pracowników i ich dzieci

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018