Specjalista ds. obsługi kluczowych klientów.
  • Buczkowice
Buczkowice, Buczkowice, Śląskie, Polska
LARIX Janusz Pieła S. K. A.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa zamówień w systemie operacyjnym oraz monitorowanie realizacji przez magazyn.
  • Uzgadnianie warunków i terminów realizacji dostaw zgodnie z ustalonym planem.
  • Aktywna obsługa kluczowych klientów i wspieranie ich w oparciu o dostępne narzędzia, raporty i analizy.
  • Parametryzowanie oraz ewidencjonowanie wymaganych danych na panelach klientów (panele B2B, Intranet, EDInet, Comarche, WaseBase itd.).
  • Budowanie i utrzymywanie z klientami relacji opartych o partnerską współpracę.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenia w pracy biurowej - idealnie w podobnej roli, ale również inne doświadczenie będzie brane pod uwagę.
  • Obsługi komputera i oprogramowania biurowego - szczególnie pakietu Microsoft Office (ze szczególnym uwzględnieniem arkusza Excel).
  • Umiejętności organizacyjnych i planowania pracy.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Komunikatywności i umiejętności pracy zespołowej.
  • Dokładności i umiejętności pracy w szczegółach, aby zagwarantować poprawność wszelkich dokumentów i danych.
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w trudnych sytuacjach.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • rabaty pracownicze
  • ubezpieczenia grupowe

  • Praca Buczkowice
  • Buczkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    123 220
    20 092