Specjalista ds. obsługi klientów kluczowych z j. niemieckim
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Brunata ZENNER Sp. z.o.o.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompleksowe wparcie, doradztwo i opieka nad klientami kluczowymi

  • udział w przygotowaniu i realizacji projektów dotyczących obsługi klientów kluczowych

  • przygotowywanie, monitorowanie oraz analiza ofert handlowych

  • wspieranie procesu zarządzania klientami kluczowymi poprzez przeprowadzanie analiz, sporządzanie umów oraz przygotowywanie materiałów informacyjnych i prezentacji

  • współpraca wewnętrzna z innymi działami firmy w celu optymalizacji obsługi klientów kluczowych i wzrostu ich satysfakcji

WYMAGANIA:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. poziom B2)

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • dobra znajomość programu SAP

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w tym MS Dynamics CRM

  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i orientacja na klienta

Mile widziane

  • znajomość rynku branży mieszkaniowej

  • znajomość programu SAP BW

  • znajomość podstawowych zagadnień prawnych

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)

  • dofinansowywanie szkoleń

  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 – 8:30)

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt)

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich

  • opiekę medyczną

  • dofinansowanie karty Multisport

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • świetną lokalizację biura

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584