Specjalista ds. obsługi klienta z j.niemieckim
  • Poznań
specjalista ds. obsługi klienta z j.niemieckim
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 8. 2024

Dla naszego klienta, do wewnętrznego działu obsługi klienta, poszukujemy osób, które biegle posługują się j.niemieckim.

Jeśli jesteś zainteresowany i poszukujesz stałej pracy w Poznaniu - zapraszamy do aplikowania!

Oczekujemy

  • biegłej znajomości j.niemieckiego
  • dostępności do podjęcia stałej, pełnoetatowej pracy
  • gotowość do pracy w trybie hybrydowym (praca w Poznaniu)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa)
  • pakiet benefitów (multisport, prywatna opieka medyczna)
  • pracę w wewnętrznym dziale obsługi klienta
  • stabilne, długofalowe zatrudnienie
  • praca stacjonarna/hybrydowa w Poznaniu w siedzibie firmy

Zadania

  • codzienna obsługa klientów biznesowych (mailowo i telefonicznie)
  • informowanie o aktualnych i nadchodzących promocjach

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584