Specjalista ds. obsługi klienta (z j.niemieckim)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
JNS
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Specjalista ds. obsługi klienta (z j. niemieckim)
Lokalizacja: Warszawa
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Wynagrodzenie: 7 500 - 8 500 PLN
Jeżeli dobrze czujesz się w kontakcie z klientami firmowymi, zarządzaniu zamówieniami oraz chcesz pracować u jednego z liderów rynku FMCG na świecie, który wciąż rozszerza dział obsługi klienta - zapraszam do aplikowania.
Twoje obowiązki:
- wprowadzanie oraz monitorowanie zamówień
- rozwiązywanie niezgodności
- kontakt z innymi działami firmy w Wielkiej Brytanii i we Włoszech
Nasze wymagania:
- biegła znajomość języka niemieckiego
- dobra znajomość języka angielskiego
- znajomość systemu SAP lub innych systemów ewidencji zamówień
- komunikatywność
- umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- dodatkowe premie świąteczne/ okazyjne
- prywatne ubezpieczenie medyczne
- możliwość uczestnictwa w kursach językowych
- różnorodny i wspierający zespół
- świetnie zlokalizowane biuro
- inne niespodzianki ...

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521