Specjalista ds. obsługi klienta z językiem szwedzkim i angielskim (infolinia)
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Voice Contact Center Sp. z o.o.
10. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klientów przez ? telefon, ?e- mail i ?chat w języku szwedzkim,
  • udzielanie odpowiedzi na pytania klientów dotyczące systemu GPS,
  • rozwiązywanie problemów technicznych zgłaszanych przez użytkowników,
  • wzywanie pomocy drogowej na podstawie zgłoszeń kierowców.

Nasze wymagania

  • komunikatywność,
  • zdolność szybkiego rozwiązywania problemów,
  • biegła znajomość języka szwedzkiego (na poziomie co najmniej C1),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • umiejętność sprawnej obsługi komputera,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (docelowo obsługa 24/7, ale przez pierwsze 3 miesiące będziesz miał/-a stałe godziny pracy – od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00-17:00 lub 8:00-16:00).

To oferujemy

  • współpracę na umowie zlecenia,
  • zatrudnienie na umowie o pracę po 3 miesiącach współpracy,
  • szybkie wdrożenie i płatne szkolenie wstępne szkolenie wstępne – nasz zespół trenerski zapewni Ci wsparcie na każdym etapie Twojego wdrożenia, tak, abyś poczuł/-a się pewnie na swoim nowym stanowisku ? (szkolenie odbędzie się w naszym biurze w Lublinie, ?ul. Krakowskie Przedmieście 34)
  • bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej PZU Zdrowie oraz ubezpieczenie na życie UNUM.

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Lublin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Lublin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Lublin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Lublin
  • Specjalista ds. kadr i płac Lublin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Lublin
  • Specjalista ds. reklamy Lublin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Lublin
  • Specjalista ds. PR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721