Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem polskim i angielskim
  • Warszawa, Mokotów
mazowieckie, Warszawa, Mokotów, mazowieckie, Polska
Foundever
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Dołącz do naszego zespołu w Foundever!

Szukasz pracy w dynamicznym środowisku, które pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności i zdobywać cenne doświadczenie w branży outsourcingu i konsultingu? Jesteśmy wiodącą firmą, zatrudniającą 1500 wspaniałych pracowników w całej Polsce (Warszawa, Gdańsk i praca zdalna), a teraz szukamy Ciebie, abyś dołączył do naszego zespołu!

Twoje codzienne zadania:

  • Zapewnianie najwyższego poziomu obsługi klienta (e-mail/telefon);
  • Odbieranie połączeń przychodzących i realizowanie celów wyznaczonych przez klienta;
  • Przestrzeganie polityki i procedur firmy;
  • Wykonywanie codziennych zadań w sposób efektywny i terminowy;
  • Osiąganie celów jakościowych dotyczących połączeń i satysfakcji klienta.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Język: Biegła znajomość języka angielskiego (C1/C2) i polskiego (B2);
  • Doświadczenie: Mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta;
  • Technologia: Znajomość MS Office i rozwinięte umiejętności obsługi komputera;
  • Osobowość: Bycie zmotywowanym, entuzjastycznym i chętnym do pracy.

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i planowania;
  • Niezależność i umiejętność pracy z minimalnym nadzorem;
  • Umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • Zwracanie uwagi na szczegóły;
  • Umiejętności sprzedażowe.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (współfinansowanie okularów i wakacji, program poleceń pracowniczych, vouchery na różne okazje takie jak Boże Narodzenie i Dzień Dziecka);
  • Prywatne ubezpieczenie Medicover dla pracowników;
  • Karta Multisport oraz wewnętrzny program Everbetter promujący zdrowy styl życia;
  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia i współpracę między lokalizacjami na poziomie międzynarodowym.

Warunki pracy:

  • Rodzaj umowy: umowa o pracę lub umowa zlecenie (dla studentów studiów dziennych, którzy nie ukończyli 26 lat);
  • Praca stacjonarna w naszym nowoczesnym biurze na warszawskim Mokotowie.

Nie zwlekaj! Czekamy na Twoją aplikację!

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567