Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Concentrix CVG International sp. z o.o.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa klientów telefonii komorkowej - połączenia przychodzące oraz wiadomosci mailowe
  • Wprowadzanie danych do systemu

WYMAGANIA:
  • Znajomość języka niemieckiego B2
  • Otwartość w relacjach z klientami
  • Umiejętność swobodnej komunikacji

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 6800 zł brutto + bonus
  • Praca w systemie zmianowym (7:00 – 20:00)
  • Rzetelne przygotowanie do pracy
  • Praca zdalna lub w komfortowym biurze w Katowicach
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie na życie)
  • Realne awanse i szybka ścieżka rozwoju dla najlepszych

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536