Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
HRhub
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Lokalizacja: Poznań- stacjonarnie
Branża parentingowa, artykuły dla dzieci i rodziców
Zadania:
*Telefoniczna i mailowa obsługa Klientów B2B
*Obsługa posprzedażowa
*Dbanie o utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
*Bieżąca współpraca z wewnętrznymi działami firmy
Oczekiwania:
*Znajomość języka niemieckiego C1 - w mowie i piśmie
*Znajomość języka angielskiego - swobodna komunikacja
*Kreatywność i otwartość w podejściu do współpracy z klientami
*Doświadczenie w obsłudze klienta - mile widziane
*Mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie internetowym/na platformie sprzedażowej (Allegro, Kaufland, eBay, Amazon)
Oferta:
*Umowa o pracę - wynagrodzenie podstawowe plus premie
*Pakiet benefitowy (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i MultiSport)
*Zniżki pracownicze na zakup produktów (akcesoria GSM)
Proces rekrutacyjny:
*Pierwszy ruch należy do Ciebie: zacznij od wysłania CV.
*Rozmowa telefoniczna.
*Spotkanie w siedzibie firmy/ online.
*Decyzja

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Tajemniczy klient Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Specjalista ds. PR Poznań
  • Specjalista ds. reklamy Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055