Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Concentrix
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Obsługa klientów telefonii komórkowej - połączenia przychodzące oraz wiadomosci mailowe
  • Wprowadzanie danych do systemu

Wymagania
  • Znajomość języka niemieckiego B2
  • Otwartość w relacjach z klientami
  • Umiejętność swobodnej komunikacji

Oferujemy
  • Umowę o pracę na pełen etat lub umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 6800 zł brutto + bonus
  • Praca w systemie zmianowym (7:00 – 20:00)
  • Rzetelne przygotowanie do pracy
  • Praca zdalna lub w komfortowym biurze w Katowicach
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie
  • Realne awanse i szybka ścieżka rozwoju dla najlepszych

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. reklamy Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Specjalista ds. finansów Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544