Specjalista Ds. Obsługi Klienta Z Językiem Niemieckim
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
Concentrix CVG International sp. z o.o.
28. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa klientów telefonii komorkowej - połączenia przychodzące oraz wiadomosci mailowe Wprowadzanie danych do systemu WYMAGANIA: Znajomość języka niemieckiego B2 Otwartość w relacjach z klientami Umiejętność swobodnej komunikacji OFERUJEMY: Umowę o pracę na pełen etat Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 6800 zł brutto bonus Praca w systemie zmianowym (7:00 – 20:00) Rzetelne przygotowanie do pracy Praca zdalna lub w komfortowym biurze w Katowicach Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie na życie) Realne awanse i szybka ścieżka rozwoju dla najlepszych

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. finansów Katowice
  • Specjalista ds. reklamy Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392