Specjalista ds. obsługi klienta z językiem francuskim
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Kebe
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
• bieżący kontakt mailowy i telefoniczny z klientami (udzielanie informacji na temat produktów, zamówień, płatności, realizacji dostaw),
• rozwiązywanie zgłaszanych problemów (reklamacje, awarie techniczne, opóźnienia w dostawie itp. )
• wprowadzanie zamówień klientów,
• wsparcie w zakresie sprzedaży,
• ścisła współpraca z naszymi agentami oraz innymi działami firmy,
• monitorowanie przeterminowań,
• tworzenie zestawień sprzedaży,
• przygotowywanie kalkulacji na wskazane modele produktów/ akcje promocyjne,
• praca w systemie Microsoft Dynamics NAV,
• budowanie dobrego wizerunku oraz dbałość o najwyższą jakość procesów firmy.
Nasze wymagania:
• bardzo dobra znajomość języka francuskiego oraz angielskiego,
• znajomość pakietu Microsoft Office (głównie Excel),
• komunikatywność,
• umiejętność pracy w zespole,
• dobra organizacji pracy własnej,
• zaangażowanie w powierzone obowiązki .
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• kompleksowe wdrożenie oraz szkolenia doszkalające
• narzędzia potrzebne do wykonywania pracy (komputer, telefon służbowy, etc.)
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• prywatną opiekę medyczną,
• ubezpieczenie na życie,
• pakiety sportowe,
• premię świąteczną.

  • Praca Częstochowa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Częstochowa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Częstochowa
  • Specjalista ds. Zakupów Częstochowa
  • Specjalista ds. marketingu Częstochowa
  • Specjalista ds. ofertowania Częstochowa
  • Specjalista ds. Zarządzania Częstochowa
  • Specjalista ds. Eksportu Częstochowa
  • Specjalista ds. transportu Częstochowa
  • Specjalista ds. HR Częstochowa
  • Specjalista ds. turystyki Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584