Specjalista ds. obsługi klienta z językiem czeskim
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, małopolskie, Polska
Dekra Praca Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • procesowanie zgłoszeń reklamacyjnych -> posprzedażowa obsługa klienta
  • przyjmowanie i rejestrowanie reklamacji
  • obsługa skrzynek mailowych
  • back office (zarządzanie danymi oraz dokumentacją)
  • kontakt telefoniczny, e-mailowy z klientem oraz działem sprzedaży
  • przestrzeganie przyjętych standardów jakościowych i ilościowych
  • udział w szkoleniach i audytach
  • współpraca z magazynem zewnętrznym oraz z pozostałymi działami

Wymagania pracodawcy

  • znajomość programów biurowych (ms office)
  • znajomość języka czeskiego/słowackiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • umiejętność pracy w zespole, dzielenia się informacjami i koordynacji działań
  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami i emocjami klientów, zachowując przy tym profesjonalizm
  • znajomość zasad obsługi klienta, prawa konsumenckiego, bądź norm jakościowych może być dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w firmie międzynarodowej w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pracę na pełen etat w stałych godzinach (8:00-16:00) wolne weekendy
  • pracę hybrydową (osoby z Krakowa i okolic)
  • dokładne szkolenia wdrożeniowe
  • dofinasowanie do obiadów w pracy
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport

  • Praca Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521