Specjalista ds. obsługi klienta z jęz. niemieckim
  • Połaniec
Połaniec
HR Consulting & Rekrutacja
4. 9. 2024

Firma produkcyjna z branży tworzyw sztucznych poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim.

Miejsce pracy: Sadkowa Góra (okolice Mielca)

Zakres obowiązków:

• Obsługa klientów oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych

• Zarządzanie zamówieniami i monitorowanie procesu dostaw

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i wspieranie procesu sprzedaży

• Współpraca z działem produkcyjnym w celu optymalizacji procesów

Wymagania:

• Doświadczenie w obszarze obsługi klienta oraz/lub sprzedaży

• Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z klientem niemieckojęzycznym

Oferujemy:

• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

• Program poleceń pracowniczych

• Ubezpieczenie grupowe

• Prywatną opiekę medyczną

• Pracownicze Plany Kapitałowe

• Imprezy rodzinne

• Mikołaj dla dzieci

Zainteresowała Cię oferta? Wyślij CV i porozmawiajmy!

  • Praca Połaniec
  • Połaniec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544