Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim
  • Mielec
Mielec, Mielec, Podkarpackie, Polska
HR Consulting & Rekrutacja
4. 9. 2024

Firma produkcyjna z branży tworzyw sztucznych poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim.
Miejsce pracy: Sadkowa Góra (okolice Mielca)
Zakres obowiązków:
• Obsługa klientów oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych
• Zarządzanie zamówieniami i monitorowanie procesu dostaw
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i wspieranie procesu sprzedaży
• Współpraca z działem produkcyjnym w celu optymalizacji procesów
Wymagania:
• Doświadczenie w obszarze obsługi klienta oraz/lub sprzedaży
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z klientem niemieckojęzycznym
Oferujemy:
• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
• Program poleceń pracowniczych
• Ubezpieczenie grupowe
• Prywatną opiekę medyczną
• Pracownicze Plany Kapitałowe
• Imprezy rodzinne
• Mikołaj dla dzieci
Zainteresowała Cię oferta? Wyślij CV i porozmawiajmy!

  • Praca Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544