Specjalista ds. obsługi klienta z j. angielskim
  • Katowice
specjalista ds. obsługi klienta z j. angielskim
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w obsłudze klienta, wsparcie techniczne, 1-2 lata) lub chęci do jego zdobycia
  • biegłej znajomości j. angielskiego zarówno w mowie i w piśmie (min. C1)
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym w godzinach: 9:00 – 21:00
  • komunikatywności, samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy
  • nastawienia na realizację celów i skuteczną obsługę Klienta
  • znajomości MS Office oraz mile widziane: innych programów, narzędzi komputerowych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie zmianowym: (wymagana dyspozycyjność w godz.: 9:00 – 21:00)
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku z j. angielskim
  • możliwość współtworzenia nowych struktur organizacyjnych, możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów
  • pełne wdrożenie do stanowiska, niezbędny sprzęt do pracy
  • praca w systemie hybrydowym

Zadania

  • obsługa klientów poprzez telefon, e-mail i czat internetowy zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami
  • skuteczne zarządzanie bazą danych klientów poprzez dokładne i wydajne wprowadzanie danych
  • ścisłe przestrzeganie przepisów dotyczących ochrony danych (RODO) i poufności
  • bycie na bieżąco z informacjami o produktach, usługach i klientach, aby zapewnić jak najwyższy poziom obsługi Klientów

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Specjalista ds. finansów Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848