Specjalista ds. obsługi Klienta (wsparcie techniczne HVAC)
  • Marki
Marki, Marki, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- telefoniczna i mailowa pomoc instalatorom przy uruchamianiu pomp ciepła i klimatyzacji

- telefoniczna i mailowa pomoc inwestorom przy problemach związanych z PC i AC

- zdalna ocena zgłoszeń usterek

- wysyłka proform do inwestorów

- wyszukiwanie ekip serwisowych do współpracy

- wyszukanie i zakup części na rynku (jeżeli niedostępne z magazynu)

- telefoniczne wsparcie podczas interwencji serwisu

- rozliczenie APS z wykonanej usługi, ocena prawidłowości wykonania i kompletności załączników

Wymagania:

-doświadczenie serwisowe związane z PC i AC

-wykształcenie techniczne: elektronik, elektryk itp.

-umiejętność czytania schematów elektrycznych

-znajomość języka angielskiego w czytaniu i rozumieniu instrukcji, dokumentacji (min.B2)

Oferujemy:

-umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

-atrakcyjne wynagrodzenie!

-pakiet benefitów

-możliwość zdobycia cennego doświadczenia i pracę w dobrej atmosferze

-pracę w godzinach 8-16 (pon-pt)

  • Praca Marki
  • Marki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293