Specjalista d.s. obsługi Klienta w sklepie internetowym
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
KLARTA
19. 7. 2024

Firma Klarta, wiodący producent oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. obsługi Klienta
Nasze biuro mieści się na Warszawskim Żoliborzu, przy ulicy Przasnyskiej.
Obowiązki:
- obsługa zapytań klientów: telefon/mail/Allegro
- posprzedażowa obsługa zamówień i reklamacji
- udzielanie Klientom informacji na temat oferty firmy
Oczekiwania:
- łatwość w redagowaniu maili i odpowiadaniu na pytania
- komunikatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
- swoboda pracy z danymi liczbowymi
- doświadczenie w firmie handlowej (sklep internetowy), mile widziana znajomość branży AGD
- biegła znajomość języka polskiego
Oferujemy:
- stabilną pracę w pożytecznej branży
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
- zgrany i przyjazny zespół
- stałe zatrudnienie oparte o umowę o pracę po okresie próbnym
- możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji
Z ofertą naszej firmy można się zapoznać na stronie KLARTA.PL
Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą RODO:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem danych jest KLARTA POLAND EU Sp. z o.o."

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536