Specjalista ds. obsługi klienta w języku polskim - branża beauty
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Concentrix
2. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych i mailowych z klientami
  • Udzielanie informacji na temat danego produktu i usługi
  • Realizowanie zamówień telefonicznych i mailowych - obsługa infolinii
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku klienta

Nasze wymagania:

  • Język polski na poziomie min. C1
  • Obsługa komputera (systemu Windows)
  • Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze komputera
  • Znajomość telemarketingu i telefonicznej obsługi klienta
  • Status studenta

To oferujemy:

  • Umowa zlecenie od pierwszego dnia współpracy
  • Początek pracy - 26 sierpnia
  • Szkolenie przygotowujące do pracy
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie!

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544