Specjalista ds. obsługi klienta w e-commerce
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
ADAPTEX sp. z o.o.
27. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontakt z klientem. Sprzedawca będzie odpowiedzialny za kontakt z klientami za pośrednictwem różnych kanałów komunikacyjnych, takich jak telefon, e-mail, SMS, platformy marketplace oraz komunikatory internetowe. Ważne są szybkie odpowiedzi na pytania klientów oraz doprecyzowanie szczegółów zamówień. Obsługa będzie odbywała się w języku polskim (czasami w angielskim).

  • Rozwiązywanie problemów. Sprzedawca będzie musiał skutecznie rozwiązywać problemy, które mogą pojawić się w trakcie sprzedaży oraz dostawy produktów. Obejmuje to zarówno wsparcie techniczne, jak i pomoc w kwestiach logistycznych.

  • Doradzanie klientom. Sprzedawca będzie pełnił rolę doradcy, pomagając klientom w wyborze odpowiednich produktów oraz informując ich o dostępnych opcjach.

  • Obsługa zamówień. Sprzedawca będzie odpowiedzialny za przyjmowanie i przetwarzanie zamówień, dbając o ich terminową realizację. Obejmuje to również monitorowanie statusu zamówień. Profesjonalna obsługa zamówień jest kluczowa dla utrzymania wysokiego poziomu satysfakcji klientów.

WYMAGANIA:
  • biegła znajomość języka polskiego (min. poziom C1)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • biegła obsługa komputera
  • samodzielność w działaniu
  • komunikatywność
  • mile widziane doświadczenie w dziale sprzedaży
  • mile widziane doświadczenie z rumuńskimi platformami marketplace, w tym eMag.ro
  • znajomość języka rumuńskiego byłaby dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:
  • premia za wyniki
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia w branży e-commerce
  • praca w biurze na Wilanowie
  • zniżki na firmowe produkty

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. e-commerce Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544