Specjalista ds. obsługi klienta/sprzedaży
  • Skarbimierz-osiedle
opolskie, Skarbimierz-osiedle, opolskie, Polska
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
26. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie relacjami z klientami;
  • Zapewnianie wysokiej jakości usług naszym klientom;
  • Śledzenie celów sprzedażowych i raportowanie wyników;
  • Przeprowadzanie analizy wskaźników i raportowanie;
  • Umowy z klientami i plany biznesowe (prognozy długoterminowe i krótkoterminowe);
  • Współpraca z innymi działami w firmie (Produkcja, Kontrola Produkcji, Księgowość, Jakość, Inżynieria, Zakupy i Biuro Sprzedaży);
  • Dostarczanie informacji i poprawnych analiz dotyczących biznesu;
  • Badanie, monitorowanie i raportowanie problemów w różnych działach w celu określenia ich przyczyn;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne;
  • 2 lata doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze klienta w firmie produkcyjnej, najlepiej w branży motoryzacyjnej;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne;
  • Biegła znajomość pakietu MS Office - Excel, Outlook, Word, Power Point;
  • Umiejętność pracy w szybkim tempie i szybko zmieniającym się środowisku;
  • Innowacyjne myślenie, organizacja i umiejętności analityczne;

To oferujemy

  • Umowę o pracę (pierwsza umowa na 6 miesięcy, kolejne na czas nieokreślony);
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do posiłków, bezpłatna prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia na życie pracownika i jego rodziny, dofinansowanie do karty multisport);
  • System poleceń pracowniczych;
  • Premie roczne;
  • Duże możliwości rozwoju;

  • Praca opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696