Specjalista ds. Obsługi Klienta (Sieci Handlowe)
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, mazowieckie, Polska
Nowel Sp. z o.o.
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Obsługa zamówień od klientów krajowych i zagranicznych w oparciu o analizę danych (m.in. dostępność towaru, lokalizacja, możliwości transportowe, reklamacje)
  • Wprowadzanie i obsługa zamówień w systemie SAP
  • Stały kontakt z klientem w sprawie realizacji zamówienia (m.in. potwierdzenie terminu dostawy, dostępności produktów, wysyłka faktur)
  • Koordynacja przebiegu dostawy do klienta
  • Wyjaśnianie nieprawidłowości i dbanie o porządek w dokumentacji
  • Wystawianie faktur oraz faktur korygujących w systemie SAP
  • Współpraca z zespołem realizacji zamówień oraz innymi działami.

Wymagania

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z logistyką, dystrybucją, dokumentacją magazynową, spedycją, obsługą zamówień
  • Gotowość do pracy w godzinach 8:00-16:00
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (także klienci zagraniczni)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność łączenia faktów w procesach logistycznych
  • Otwartość, komunikatywność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne),
  • Parking dla pracowników,
  • Samodzielną i pełną wyzwań pracę,
  • W pełni wyposażoną kuchnię oraz dostęp do automatów vending-owych z obiadami, przekąskami i napojami,
  • Świeże pieczywo do porannej kawy i herbaty.

  • Praca Legionowo
  • Przedstawiciel handlowy Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584