Specjalista ds. Obsługi Klienta / Pracownik Biurowy
  • Katowice, ścisłe centrum Katowic, blisko dworca PKP oraz przystanków autobusowych i tramwajowych
śląskie, Katowice, ścisłe centrum Katowic, blisko dworca PKP oraz przystanków autobusowych i tramwajowych, śląskie, Polska
EFFEKT Sp. z o.o.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • bieżąca obsługa klientów bezpośrednio w sekretariacie szkoły, poprzez telefon oraz drogą elektroniczną
  • aktywna sprzedaż oferowanych usług firmy (nabór szkolny + kursy/szkolenia)
  • udzielanie klientom informacji o firmie oraz oferowanych usługach
  • zapewnienie poprawności obiegu dokumentów
  • korespondencja biurowa z instytucjami, potencjalnymi klientami firmy
  • działania marketingowe
  • współpraca z kadrą pedagogiczną
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania
  • wysoka kultura osobista
  • otwartość - łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • kreatywność
  • nastawienie na wyniki
  • doświadczenie w sprzedaży
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne w tym komunikacyjne
  • orientacja na najwyższą jakość obsługi klienta
  • silna motywacja do pracy oraz pozyskiwania nowej wiedzy
  • wykształcenie min. średnie
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w tym dobra MS Word i Excel
  • PEŁNA DYSPOZYCYJNOŚĆ, praca również w soboty - 2 w miesiącu (dni wolne w tygodniu)

    mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy
  • terminowość wypłat wynagrodzenia
  • wysokie premie za sprzedaż kursów
  • pracę w młodym i ambitnym zespole
  • atmosferę opartą na współpracy
  • indywidualne podejście do każdego pracownika
  • dla chętnych szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Praca śląskie
  • Pracownik biurowy śląskie
  • Pracownik biurowy Siemianowice Śląskie
  • Pracownik biurowy Piekary Śląskie
  • Pracownik biurowy Ząbkowice Śląskie
  • Pracownik biurowy Oborniki Śląskie
  • Pracownik biurowy Stronie Śląskie
  • Pracownik biurowy Miasteczko Śląskie
  • Pracownik produkcji śląskie
  • Pracownik produkcji Miasteczko Śląskie
  • Pracownik produkcji Stronie Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246