Specjalista ds. Obsługi Klienta - połączenia wychodzące!
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Dodano
11.09.2024
Numer referencyjny
17700_15515

Zadania:

  • przeprowadzanie rozmów telefonicznych z klientami (połączenia wychodzące),
  • potwierdzanie danych, odpowiadanie na zapytania klientów,
  • nawiązywanie pozytywnych relacji z klientami.

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem,
  • dobra dykcja,
  • dyspozycyjność w godzinach 8-20 od poniedziałku do piątku, a w soboty od 8-18 (grafik układasz sam/a).

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie,
  • elastyczny grafik,
  • szkolenie, które w pełni przygotuje Cię do samodzielnej pracy,
  • możliwość awansu w strukturze firmy,
  • swobodny dress-code, owocowe czwartki, karta rabatowa, sala relaksu,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Rekrutację prowadzi Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 15946, spółka wchodząca w skład grupy CCIG Group, największej firmy w branży Call i Contact Center w Polsce.

Jeśli praca z klientem przynosi Ci satysfakcję, zależy Ci na elastycznym grafiku oraz pracy w przyjemnej atmosferze to ogłoszenie skierowane do Ciebie!

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584