SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA NIEMIECKOJĘZYCZNEGO
  • wielkopolskie
wielkopolskie, wielkopolskie, Polska
Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. jest firmą z duńskim kapitałem, zatrudniającą niemal 700 pracowników,

produkującą i eksportującą meble tapicerowane.

Dostarczamy fotele, sofy i łóżka do Danii, Szwecji, Norwegii, Niemiec, Holandii, Francji, USA i innych krajów

W związku z rozwojem na rynku niemieckim firma zatrudni na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • obsługa procesów sprzedażowych i serwisowych,
  • kontakt telefoniczno-mailowy z klientem,
  • współpraca z pozostałymi działami w zakresie koordynacji napraw i dostaw mebli,
  • wsparcie procesów logistycznych.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole,
  • dynamizm w działaniu,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta zagranicznego i znajomość standardów obsługi klienta.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia,
  • pracę w dynamicznym i prężnie rozwijającym się zespole specjalistów.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hjort Knudsen Polen, z siedzibą Wysoczka 21, 89-320 Wysoka, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370