Specjalista ds. obsługi klienta korporacyjnego
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Zakres obowiązków:

  • Opieka nad klientami korporacyjnymi: wprowadzanie danych, tagowanie, szkolenia, wsparcie kontraktowe, rozwój strategii,
  • Zarządzanie kampaniami marketingowymi i klientami, koordynacja działań,
  • Regularna realizacja zadań i informowanie o postępach,
  • Dbanie o jakość danych klientów i bycie głównym punktem kontaktowym,
  • Szybka odpowiedź na maile i koordynacja odpowiedzi zespołów,
  • Praca nad analizą i rozwiązywaniem problemów oraz poprawą procesów,
  • Wsparcie szkoleń i utrzymywanie dokumentacji,
  • Ciągła nauka i otwartość na feedback w celu poprawy wydajności,
  • Dobrą współpracę z zespołem i sumienne wykonywanie zadań.

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w badaniach,
  • Umiejętność zarządzania wieloma projektami, terminowość i kreatywne podejście do problemów,
  • Umiejętność współpracy z różnymi działami,
  • Silne zdolności komunikacyjne i organizacyjne,
  • Minimum licencjat w dziedzinie biznesu lub pokrewnej,
  • Znajomość pakietu Office, systemów CRM i narzędzi automatyzacji marketingu,
  • Mile widziana znajomość narzędzi do wizualizacji danych (Tableau, Power BI).

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na Umowę o pracę,
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym i osobistym;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Świadczenia pracownicze;
  • Środowisko sprzyjające nauce i rozwojowi.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. finansów Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678