SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA KORPORACYJNEGO
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
PKO Bank Polski
30. 5. 2024

1074540801

Obowiązki

  • zajmujesz się zgłoszeniami dotyczącymi bieżącej obsługi wszystkich produktów, z których korzystają przedsiębiorstwa,
  • rozpatrujesz reklamacje,
  • sporządzasz dokumenty na potrzeby klienta np. opinie bankowe, zaświadczenia,
  • zapewniasz kompleksową obsługę klientów, którymi się opiekujesz z wykorzystaniem telefonu, email oraz podczas bezpośrednich spotkań,
  • wspierasz w obsłudze bankowości elektronicznej,
  • współpracujesz z wieloma jednostkami w banku.

Wymagania

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gdynia
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdynia
  • Specjalista ds. Zakupów Gdynia
  • Specjalista ds. marketingu Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdynia
  • Specjalista ds. Eksportu Gdynia
  • Specjalista ds. transportu Gdynia
  • Specjalista ds. HR Gdynia
  • Specjalista ds. finansów Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080