Specjalista ds. obsługi klienta (klient B2B)
  • Jasin, koło Swarzędza
wielkopolskie, Jasin, koło Swarzędza, wielkopolskie, Polska
Unima System Sp. z o.o
6. 9. 2024

Firma UNIMA System, specjalizująca się w produkcji dachowych świetlików, pasm świetlnych, klap dymowych oraz ślusarki okienno-drzwiowej

poszukuje Kandydatki/Kandydata na stanowisko:

Celem stanowiska pracy jest skuteczna obsługa istniejących i nowych klientów UNIMA, prowadzenie sprzedaży przeglądów okresowych oraz realizacji zgłoszeń reklamacyjnych.

Obowiązki

  • Odpowiadanie na zapytania klientów telefonicznie, mailowo, składanie ofert;
  • Przyjmowanie problemów zgłaszanych przez klientów, w tym reklamacji;
  • Prowadzenie płatnych usług przeglądów okresowych;
  • Prowadzenie dokumentacji i rejestracja zgłoszeń klientów;
  • Monitorowanie statusu zgłoszeń i zamówień oraz informowanie klientów o postępach w ich sprawach;
  • Przygotowywanie raportów z obszaru usług posprzedażowych;
  • Monitorowanie płatności.

Kwalifikacje kandydata/ki

  • Minimum wykształcenie średnie, preferowane wyższe;
  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku w obsłudze klienta biznesowego;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Zdolność do rozwiązywania problemów i obsługi reklamacji;
  • Znajomość obsługi komputera oraz systemów MS Office;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach;
  • Praca w firmie z przyjazną atmosferą pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544