Specjalista ds. obsługi klienta -j.niemiecki (new SSC)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
SalesHR
15. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • odpowiadanie na przychodzące zapytania klientów w kilku kanałach komunikacji : wiadomości e-mail, wiadomości na czacie, telefonów
  • sprawdzanie statusów klientów w systemie, ich płatności, rodzaju usług
  • wpisywanie danych do systemu

WYMAGANIA:
  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (C1)
  • doświadczenie w obsłudze klienta niemieckojęzycznego minimum rok
  • dobre umiejętności komunikacyjne, pro kliencka postawa
  • gotowość do pracy stacjonarnej (centrum Krakowa) - dogodny dojazd

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie podstawowe : 8800-9500 PLN brutto
  • umowa o pracę na czas nieokreślony po wdrożeniu (14dni)
  • dodatkowe comiesięczne premie
  • benefity : opieka medyczna, ubezpieczenie, multisport
  • imprezy integracyjne

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kraków
  • Tajemniczy klient Kraków
  • Obsługa hotelowa Kraków
  • Obsługa gastronomii Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064