Specjalista ds. Obsługi Klienta - Infolinia
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Unique People Sp. z o.o.
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • pomoc Klientom na Infolinii przychodzącej,
  • obsługa zgłoszeń poprzez połączenia wychodzące,
  • obsługa mailowa zgłoszeń,
  • obsługa live-chat,
  • informowanie o dostępnych produktach i serwisie,
  • przekierowywanie zgłoszeń do odpowiednich działów,
  • monitorowanie danych, a także wprowadzanie ich do systemu,
  • nawiązywanie pozytywnych relacji z klientem.

Wymagania:

  • otwartość i komunikatywność,
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin pracy Infolinii (;pon-pt: 9.00 - 20.00, sb: 9.00 - 14.00);,
  • wysoka kultura osobista i nastawienie na pomoc Klientowi,
  • umiejętność współdziałania w zespole.

Doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie + dodatkowy system premiowy,
  • pakiet szkoleń, który w pełni przygotuje Cię do samodzielnej pracy,
  • elastyczny grafik,
  • swobodny dress-code, owocowe czwartki, karta rabatowa, sala relaksu,
  • praca w przyjaznej atmosferze.

Nie czekaj! Aplikuj i już teraz rozpocznij swoją przygodę z największym Call Center w Polsce!

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838