Specjalista ds. Obsługi Klienta Indywidualnego
  • Ligota
wielkopolskie, Ligota, wielkopolskie, Polska
Adams Group
11. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

???? Bieżąca obsługa Klientów (telefoniczna, mailowa)

✉ Komunikacja z Klientami za pośrednictwem telefonu i e-maila

???? Udzielanie informacji związanych z usługami oraz doradztwo w zakresie oferowanych produktów

???? Obsługa posprzedażowa

⭐ Dbanie o najwyższą jakość obsługi Klienta

???? Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

???? Minimum średnie wykształcenie

???? Orientacja na klienta i umiejętność budowania relacji

???? Dobra organizacja pracy i samodzielność

???? Umiejętność pracy w zespole

✔ Rzetelność, dokładność i zaangażowanie

???? Komunikatywność i wysoka kultura osobista

To oferujemy

???? Pełne wdrożenie do pracy oraz wsparcie zespołu

???? Środowisko pracy inspirowane kulturą Netflixa – cenimy innowacyjność, kreatywność i swobodę działania

???? Nie będziemy pisać, że otrzymasz niezbędne narzędzia do pracy (bo to chyba oczywiste) ????

???? Komfortowe biuro klasy Premium

???? Dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

???? Ubezpieczenie grupowe

???? Regularne szkolenia i integracje firmowe

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544