Specjalista ds. obsługi klienta i zamówień (e-commerce)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Sofi Beri Sp. z o.o.
4. 9. 2024

Cześć, jesteśmy Sofi Beri   Szukamy osoby, która pomoże nam w rozwoju nowej marki premium na polskim rynku e-commerce dla branży dziecięcej.

Mamy na to pomysł, wiemy do czego dążymy i widzimy przestrzeń do rozwoju na tym rynku, dlatego szukamy osoby takiej jak Ty, która nam w tym pomoże :)

Najważniejszym elementem jest dla nas człowiek, dlatego właśnie nasza marka powstaje, aby dostarczać unikalne doświadczenia na każdym punkcie styku z naszą marką.

Dlatego szukamy osoby, która pomoże nam zbudować i wesprzeć Sofi Beri w obsłudze naszych wspaniałych klientów. Będą trudne sytuacje, różni klienci, dlatego tak ważna jest dla nas Twoja osobowość, otwartość i pozytywne podejście do ludzi.

Jeżeli potrafisz rozmawiać z ludźmi, jesteś empatyczną osobą, cierpliwą, masz pozytywne nastawienie i wiesz jak należy podejść do drugiego człowieka, aby mu pomóc to szukamy właśnie takiej osoby jak Ty. A jeśli dodatkowo lubisz produkty premium i wiesz jak podejść do wymagających klientów to tym lepiej.

Chcemy budować prawdziwe relacje i unikalne doświadczenie dla naszych klientów tak, aby czy to rozmowy telefoniczne, czy odpowiedzi na maile były dla nich wyjątkowym doświadczeniem.

Ważnym elementem tego stanowiska będzie nie tylko obsługa klientów, ale także zarządzanie zamówieniami, czy koordynacją dostaw. Nie przejmuj się, nie pozostawimy cię samego, ale liczymy bardzo na twoją samodzielność w codziennej pracy.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o prace lub B2B w firmie, która chce być jednym z liderów w swojej branży w Polsce. Jest to poparte potencjałem i świadomością, gdzie chcemy dojść.

- duży wpływ na budowanie marki i jej odbiór przez klientów

- przestrzeń do samodzielnego działania i inicjatywy – stawiamy na ludzi i swobodę pracy

- autonomię w pracy pod warunkiem, że dowozisz to na co się umówimy :)

- inwestujemy w rozwój kompetencji pracowników – szkolenia i kursy

- szybki rozwój kariery – jeśli się sprawdzisz możesz awansować na managera obsługi klienta/dostaw

Wymagania:

- bardzo ważne jest dla doświadczenie w obsłudze klientów – będziesz pierwszym kontaktem, punktem styku z naszą marką, dlatego tak ważne jest dla nas pozytywne nastawienie, empatia, cierpliwość do ludzi i wsparcie ich w codziennych kontaktach i pytaniach jakie będą się pojawiać.

- ważne jest dla nas doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku idealnie dla marki premium, świetnie jeśli będzie związana z produktami dla dzieci. Jeśli nie spełniasz, któregoś z tych kryteriów również nie odpuszczaj.

- osoba świadoma i otwarta na rozwój w branży e-commerce ze szczególnym naciskiem na obsługę klienta. Nie boi się pogłębiać swojej wiedzy i zajmować się tematami, które trzeba dopiero "zbadać"

- znajomośc platform e-commerce – pracowałaś/eś na różnych platformach sklepowych i wiesz jak je obsługiwać, idealnie jeśli znasz Shopware, ale nie jest to warunek konieczny

- znajomośc obsługi systemów ERP oraz pakietów biurowych MS Office, mile widziana znajomość programu Enova360, bo to na niej będziemy pracować.

- doświadczenie w pracy z danymi sprzedażowymi będzie dla nas dodatkowym atutem

- otwartość na ludzi, pozytywne nastawienie, dobrze rozwinięte kompetencje komunikacyjne w mowie i w piśmie to cechy, które bardzo sobie cenimy, a jeśli do tego umiesz pracować pod presją czasu, szczególnie jeśli sytuacja będzie tego wymagać to tylko na plus!

Opis stanowiska:

- stały kontakt z klientem, odpowiedzialność za pozytywne i unikalne postrzeganie naszej marki w relacjach z klientami

- budowanie prawdziwych relacji z naszymi klientami, kreowanie unikalnego doświadczenia, które nasi klienci zapamiętają na długo

- odpowiadanie na maile, telefony, czat online, czy wiadomości z social media

- przyjmowanie i realizacja zamówień zgodnie z życzeniami klientów, informowanie o statusach zamówień, jeśli nastąpiły jakieś nieprzewidzane zmiany

- koordynacja dostaw z kurierami – sprawdzanie, czy zamówienia wyszły do klientów, czy dotartły, czy są w nienaruszonym stanie itd.

- zarządzanie procesem zwrotów i reklamacji – zadbanie o cały proces, tak, aby klient doświadczał, że chcemy mu pomóc, a nie rzucać kłody pod nogi

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. e-commerce Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544