Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży
  • Raszyn
Raszyn, Raszyn, mazowieckie, Polska
ITP S.A
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo oraz aktywna sprzedaż produktów z portfolio ITP S.A.
  • Obsługa telefonicznych oraz mailowych zapytań Klientów w zakresie produktów
  • Wsparcie Klientów w zakresie ich decyzji zakupowych
  • Praca na gotowym portfelu Klientów
  • Analiza i dopasowywanie oferty do potrzeb Klientów
  • Inicjowanie kontaktów telefonicznych i budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Tworzenie i aktualizowanie bazy Klientów
  • Poszukiwanie nowych obszarów do działań sprzedażowych i promocyjnych
  • Sporządzanie raportów i analiz
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Możliwy udział w targach branżowych
  • Praca w systemie CRM oraz ERP – wprowadzanie, realizowanie i fakturowanie zamówień oraz kompletowanie dokumentacji magazynowo-sprzedażowej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziana branże: medyczna, beauty)
  • Łatwość w prowadzeniu rozmów handlowych z klientem
  • Dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność i pracowitość
  • Umiejętność kompleksowej obsługi klienta na najwyższym poziomie
  • Znajomość narzędzi pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 w mowie oraz piśmie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
  • Pracę 2-zmianową w godz. 8:00 – 16:30 oraz 9:30 – 18:00
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Możliwość skorzystania z transportu pracowniczego
  • Owocowe środy
  • Dostęp do platformy językowej
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego, karty sportowo-rekreacyjnej oraz ubezpieczenia na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

  • Praca Raszyn
  • Raszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838