Specjalista ds. Obsługi Klienta i Reklamacji z językiem angielskim
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
MPP Cyfrowa Foto
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • elektroniczna (mailowa i telefoniczna) obsługa klienta zamawiającego m.in. fotoksiążki, fotokalendarze, fotoobrazy, odbitki;
  •  udzielanie informacji na temat produktów oraz sposobu składania zamówień;
  •  udzielanie informacji dotyczącej obsługi programów i rozwiązywanie problemów technicznych;
  •  wsparcie w procesie przyjmowania i obsługi zgłoszeń reklamacyjnych
  • skuteczne rozwiązywanie problemów klienta.

WYMAGANIA:
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2+/C1)
  • doświadczenie z zakresu kontaktu z klientem;
  • umiejętności komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktu z klientem;
  • wielozadaniowość i podzielność uwagi;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • rzetelność, terminowość, punktualność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki;

OFERUJEMY:
  • zespół, który zawsze Ci pomoże;
  • szkolenia wprowadzające;
  • otwartą komunikację na linii pracownik – przełożony;
  • pracę w kilkunastoosobowym zespole;
  • realny wpływ na rozwój działu i przejrzysty zakres zadań;
  • praca w nowoczesnym biurze w Zaczerniu k. Rzeszowa z komfortowymi warunkami, dogodną lokalizacją i dużym parkingiem dla pracowników;
  • benefity - dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego, opieki medycznej, karta Multisport, zniżki pracownicze na nasze produkty.

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. obsługi klienta Rzeszów
  • Specjalista ds. kadr i płac Rzeszów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rzeszów
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Rzeszów
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584