Specjalista ds. Obsługi Klienta i Operacji Logistycznych
  • Kobylnica
Kobylnica, Kobylnica, pomorskie, Polska
INDEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
13. 10. 2024

Indeka Sp. z o.o. jest nowoczesną europejską firmą transportowo-spedycyjną stawiającą na rozwój. Posiadamy oddziały w Polsce, Hiszpanii i Holandii. Współpracujemy z największymi firmami na rynku nieustannie się rozwijając oraz umacniając pozycję przy zachowaniu najwyższych standardów.

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie zamówień do systemów informatycznych
  • Nadzór nad awizacjami
  • Obsługa specjalistycznego oprogramowania Indeka
  • Wsparcie działu operacyjnego

Kwalifikacje:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze klienta lub w logistyce
  • Precyzja i organizacja w pracy
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem
  • Zdolności do rozwiązywania problemów

Co oferujemy:

  • Szkolenia i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Ścieżki awansu i rozwój kariery
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Wsparcie zespołu i liderów
  • Przyjazne środowisko pracy

  • Praca Kobylnica
  • Kobylnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183