Specjalista ds. Obsługi Klienta i Logistyki
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Solutions 4 You Sp. z o.o.
16. 8. 2024

Solutions 4 You Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań z obszaru HR optymalizujących koszty zarządzania zasobami ludzkimi przy zapewnieniu ciągłości funkcjonowania wszystkich procesów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Zakres obowiązków:

  • Kontakt z klientami i dostawcami w sprawach logistycznych i technicznych
  • Zarządzanie zamówieniami klientów oraz ich realizacja
  • Kontrola dokumentacji i obsługa magazynu, w tym inwentaryzacje
  • Tworzenie i wystawianie faktur
  • Prace biurowe i administracyjne
  • Tworzenie raportów dziennych, tygodniowych i miesięcznych

Oczekiwania względem kandydata:

  • Biegła znajomość MS Office, zwłaszcza MS Excel
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Zdolność do pracy pod presją
  • Doskonała organizacja pracy
  • Znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • Wdrożenie do pracy
  • Dynamiczne środowisko pracy w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Szkolenia i możliwości rozwoju
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Ubezpieczenie NNW
  • Pełny etat na umowę o pracę

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544