Specjalista ds. obsługi klienta (francuski, włoski, hiszpański)
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników do działu obsługi klienta firmy produkcyjnej.

Zadania:

  • Kontakt z klientami biznesowymi w kwestiach operacyjnych na każdym etapie realizacji zamówienia
  • Odpowiedzi na zapytania mailowe i telefoniczne
  • Informowanie klientów o terminach dostaw, możliwych opóźnieniach w realizacji, udzielanie odpowiedzi odnośnie reklamacji
  • Dbanie o wysoki poziom obsługi i utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami
  • Współpraca z działami sprzedaży i logistyki
  • Obsługa systemu ERP

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta
  • Znajomość języka francuskiego, hiszpańskiego lub włoskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową (B2/C1)
  • Znajomość języka angielskiego (B2)
  • Wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji
  • Rzetelność i terminowość
  • Zdolności organizacyjne, dbałość o szczegóły, wielozadaniowość

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pełną wyzwań pracę w rozwijającym się sektorze oraz międzynarodowym środowisku
  • Zagraniczne szkolenie wdrożeniowe
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Bezpłatny parking

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Sosnowiec
  • Specjalista ds. obsługi klienta Sosnowiec
  • Specjalista ds. telekomunikacji Sosnowiec
  • Specjalista ds. PR Sosnowiec
  • Specjalista ds. ofertowania Sosnowiec
  • Specjalista ds. Zarządzania Sosnowiec
  • Specjalista ds. Eksportu Sosnowiec
  • Specjalista ds. transportu Sosnowiec
  • Specjalista ds. HR Sosnowiec
  • Specjalista ds. turystyki Sosnowiec
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690