Specjalista ds obsługi klienta
  • Pyskowice
Pyskowice, Pyskowice, Polska
Rekrutacja pracowników Anna Cichocka
25. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa klientów
  • Zapewnienie klientom obsługi na wysokim poziomie
  • Opracowywanie ofert handlowych dla klientów
  • Pozyskiwanie i analiza ofert handlowych od dostawców
  • Aktywna współpraca z działem konstrukcyjnym
  • Pozyskiwanie i kompletowanie danych wejściowych do projektu

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Obsługa pakietu Office - szczególnie Excel
  • Komunikatywność
  • Dynamika w działaniu
  • Rzetelność i skrupulatność
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy w stresie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy w stabilnie rozwijającym się przedsiębiorstwie produkcyjnym z 100% polskim kapitałem
  • System premiowania
  • Praca jednozmianowa, 8:00 - 16:00 (poniedziałek — piątek)
  • Praca w młodym dynamicznym zespole
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia zawodowe

Poszukuję osoby na stanowisko Specjalisty ds obsługi klienta dla firmy z branży produkcyjnej.

Miejsce pracy: okolice Pyskowic

  • Praca Pyskowice
  • Pyskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941