Specjalista ds. Obsługi Klienta
  • Lesznowola
Lesznowola, Lesznowola, Województwo mazowieckie, Polska
Mamyito.pl
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami
  • obsługa przed i posprzedażowa - bieżący kontakt z Klientami i udzielanie odpowiedzi na ich pytania telefonicznie, mailowo lub przy użyciu czatu
  • obsługa połączeń wychodzących - badanie opinii i potrzeb Klientów
  • współpraca z innymi działami firmy w celu szybkiego i skutecznego rozwiązania zgłoszeń Klientów

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy z Klientem (obsługa Klienta)
  • zaangażowania i pozytywnej energii
  • umiejętności pracy w zespole
  • łatwości nawiązywania kontaktów i umiejętności komunikacyjne,
  • gotowości na pracę w trybie zmianowym i chęci do nauki
  • wysokiej kultury osobistej
  • dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy (Lesznowola)
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w przyjaznym zespole, w atmosferze sprzyjającej innowacjom
  • pracę przy ciekawych projektach, które mają realny wpływ na biznes
  • możliwość uczestniczenia w budowaniu dużej platformy sprzedażowej e-commerce
  • brak oficjalnego dress code’u
  • dla ceniących aktywność stroje sportowe i udział w zawodach

  • Praca Lesznowola
  • Lesznowola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567