Specjalista ds. Obsługi Klienta
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Circle K Polska Sp. z o.o.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Circle K Polska Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Dodano
10.06.2024
Numer referencyjny
5362_3377

Jakie będą Twoje zadania?

  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami firmy
  • Bieżąca pomoc klientom, wyjaśnianie niezgodności
  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu aktywnego wsparcia i obsługi klienta
  • Prace administracyjne - np. wystawianie faktur, zakładanie kont klientom, zarządzanie korespondencją dotyczącą kart paliwowych czy urządzeń do poboru opłat drogowych

Jakie są nasze oczekiwania?

  • Gotowość do pracy zmianowej 24/7
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Chęć do pracy, komunikatywność i pozytywne nastawienie
  • Znajomość MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Co możemy Ci zaoferować?

  • Umowę o pracę
  • Elastyczność w formie zatrudnienia (praca weekendowa lub w godzinach nocnych)
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Możliwość uczenia się i zdobywania doświadczenia w ciekawej firmie
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym zespole nastawionym na współpracę i wsparcie
  • Na start szkolenia przygotowujące do pełnienia obowiązków
  • Zniżki pracownicze na naszych stacjach
  • Pyszną kawę i owoce w biurze

Wiemy, że najlepsze firmy są zbudowane ze wspaniałych ludzi takich jak Ty, więc dołącz do nas!

Z niecierpliwością czekamy na Twoje CV!

TWÓJ SUKCES JEST NASZYM SUKCESEM

Aby zapewnić najlepszą obsługę naszym klientom, potrzebujemy najwyższej klasy ludzi na stanowiskach każdego szczebla. Praca w naszych biurach oznacza bycie częścią naszego utalentowanego zespołu specjalistów.

To dynamiczne miejsce pracy pełne nowych i ekscytujących wyzwań. Aby sprostać przyszłości, współpracujemy z naszymi zespołami i rynkami na całym świecie. Naszymi najważniejszymi zasobami są nasi ludzie, dlatego pokładamy w Tobie wielkie nadzieje.

W zamian za zaangażowanie, energię i ambicje oferujemy bezpieczeństwo i odpowiedzialną wolność w wykonywaniu tego, co robisz najlepiej w swojej pracy.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851