Specjalista ds. obsługi klienta e-commerce z językiem niemieckim
  • Kraków, Prądnik Czerwony
małopolskie, Kraków, Prądnik Czerwony, małopolskie, Polska
Conrad Electronic Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Conrad to jeden z największych dostawców dla przemysłu w zakresie elektroniki, techniki instalacyjnej oraz rozwiązań dla służb utrzymania ruchu. Nasz asortyment obejmuje ponad 1 000 000 produktów, w tym m.in. przyrządy pomiarowe, zasilacze, elementy techniki lutowniczej, podzespoły elektroniczne, komponenty aktywne i pasywne, elementy elektromechaniki, automatyki, pneumatyki, narzędzia, a także kable, materiały montażowe, urządzenia warsztatowe i wiele więcej. Jako profesjonalny partner biznesowy koncentrujemy się na połączeniu najlepszych produktów oraz kompleksowych usług w jednym miejscu.
Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa telefoniczna i mailowa niemieckojęzycznych klientów biznesowych i indywidualnych
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z zamówieniami
  • Przygotowywanie ofert cenowych na zapytanie ze strony klienta
  • Kontrola poprawności zamówień
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji
  • Współpraca z innymi działami w celu rozwiązania problemu klienta
  • Monitorowanie poziomu satysfakcji klienta

Nasze wymagania:

  • Płynna komunikacja w języku niemieckim (poziom min. B2)
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w systemach komputerowych i telefonicznych
  • Wykształcenie średnie lub wyższe

Mile widziane:

  • Zainteresowanie nowymi technologiami, elektroniką, majsterkowaniem

To oferujemy:

  • Stabilną pracę biurową
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Kompleksowe wdrożenie przygotowujące do pracy na stanowisku
  • Możliwość podnoszenia swoich kompetencji i wiedzy z zakresu obsługi klienta
  • Zdrową atmosferę pracy

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Owoce
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Kawa / Herbata
  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521