Specjalista ds. obsługi klienta
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Zenfulfillment GmbH
31. 8. 2024

Zenfulfillment, założona w 2017 roku i z siedzibą w Berlinie, to dostawca usług technologicznych i logistycznych, który dąży do stworzenia efektu WOW dzięki wyjątkowej realizacji zamówień w każdej interakcji z klientem.Wierzymy, że wysyłka w handlu online - szczególnie poza utartymi gigantami internetowymi - powinna być znacznie szybsza, bardziej przejrzysta i bezproblemowa. Dlatego naszą misją jest demokratyzacja dostępu do wyjątkowej infrastruktury logistycznej dla sprzedawców internetowych, poprzez dostarczanie im kompleksowego rozwiązania, które rozwija się wraz z nimi. Naszą wizją jest poprawa życia ludzi na całym świecie poprzez dostarczenie im doświadczenia dostawy, które pokochają, oferując szybki, niedrogi i przewidywalny dostęp do produktów zakupionych online.Gotowy, aby przekraczać granice i tworzyć momenty WOW? Kształtujmy razem przyszłość zakupów online!Dołącz do naszego zespołu! Gotowy, aby kształtować przyszłość zakupów online? Aplikuj TERAZ i stań się częścią misji Zenfulfillment, która rewolucjonizuje rynek e-commerce.

Obowiązki

  • Jako Analityk Rozwiązań Klienckich w Zenfulfillment będziesz ściśle współpracować ze swoimi kolegami, aby rozwiązywać operacyjne problemy naszych obecnych klientów. Pracując w naszym nowym magazynie w Szczecinie, odegrasz kluczową rolę w zapewnieniu satysfakcji naszych klientów i końcowych konsumentów.

Wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia zawodowego, najlepiej w obsłudze klienta lub związanej z e-commerce.
  • Silna orientacja na klienta i nastawienie na obsługę.
  • Ambicja do osobistego i zawodowego rozwoju.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i rozwiązujące problemy.
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie; znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Twoje obowiązki:
  • Bądź głównym punktem kontaktowym dla naszych klientów poprzez telefon, e-mail, WhatsApp i Slack.
  • Odpowiadaj na zapytania klientów dotyczące wszystkich oferowanych usług logistycznych.
  • Znajduj rozwiązania problemów klientów we wszystkich działach, biorąc odpowiedzialność za odpowiadanie na złożone zapytania i ich rozwiązywanie.

  • Co oferujemy:
  • Ekscytujące i dynamiczne środowisko pracy w szybko rozwijającej się firmie typu start-up.
  • Odpowiedzialne zadania i możliwość rozwijania swoich umiejętności.
  • Zmotywowany i zaangażowany zespół.
  • Możliwości dalszego szkolenia i indywidualnego rozwoju.
  • Płaską strukturę organizacyjną i krótkie ścieżki decyzyjne.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zakupów Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. marketingu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. ofertowania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zarządzania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Eksportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. transportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. HR Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. turystyki Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567