Specjalista ds. obsługi klienta
  • Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, śląskie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz monitorowanie statusu ich realizacji,
  • zarządzanie obszarem zamówień oraz kompletowanie dokumentacji technicznej,
  • organizowanie transportu,
  • kontrolowanie płatności i ubezpieczeń klientów,
  • współpraca z działem technicznym,
  • rozliczanie prowizji agentów.

Wymagania:

  • wcześniejsze doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży,
  • doświadczenie w branży technicznej, będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • wykształcenie min. średnie,
  • wysoko rozwinięte predyspozycje handlowe, umiejętności interpersonalne i organizacyjne.

Korzyści:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • dobra atmosfera pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941